Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

FOTOVÕISTLUS │ Milline magamistuba meeldib sulle kõige rohkem — vali lemmik!


FOTOVÕISTLUS │ Milline magamistuba meeldib sulle kõige rohkem — vali lemmik!
Delux Trendline

moodnekodu aasta auhinnad 2017 magamistoa kategooria vaheauhinna võitja selgub juba 1.10 õhtul. Selleks vaata üle saadetud magamistoad ja valiku saad teha 12 finalisti hulgast — anna hääl oma lemmikule. Võitja saab auhinnaks Deluxi teki-padjakomplekti. Hääletada saab kuni 1.10 kell 20.30.

Delux on välja pannud ka magamistoa kategooria peaauhinna — Bentley teki-padjakomplekti väärtusega 568 eurot ja võitja selgub novembrikuu alguses.

Magamistoa üldkategoorias on auhinna on välja pannud ka Napsie. Madratsitootja Napsie lemmikule on auhinnaks 499-eurone ülimugav madrats.

Oktoobris ootame pilte peaauhinna kategooriasse ehk kodude terviklahendustest — olgu selleks korter, eramu või suvekodu. Pilte peab olema vähemalt 4, võitja valib välja žürii ja võitja selgub novembri alguses koos teiste kategooriate võitjatega. Võistluse peaauhinna, 2000 € aiamaja on välja pannud Nordikwood.

Võistlusel saab osaleda kuues kategoorias ja selgub ka rahva lemmik. Rahva lemmiku saab valida moodnekodu.ee Facebooki lehel. Kui sul on kena kodu, siis saada pildid oma vannitoast, elutoast, magamistoast, köögist, eramust/korterist/suvekodust või nutikast kodulahendusest. Auhinnafond on kokku 6200 eurot. Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.