Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

FOTOVÕISTLUS │ Milline elutuba meeldib sulle kõige rohkem — vali lemmik!


FOTOVÕISTLUS │ Milline elutuba meeldib sulle kõige rohkem — vali lemmik!
Sancal. Elke Mööbel

moodnekodu aasta auhinnad 2017 elutoa kategooria vaheauhinna võitja selgub juba 31.08. Selleks vaata üle saadetud elutoad — valiku saad teha 17 finalisti hulgast. Anna hääl oma lemmikule. Võitja saab auhinnaks Elke Mööbli 150-eurose kinkekaardi. Hääletada saab kuni 31.08 kell 20.

Elutoa kategooria üldvõitja selgub novembrikuus ja peaauhinna, 350-eurose kinkekaardi on välja pannud samuti Elke Mööbel. Seni saab pilte saata fotovõistluse kõikides kategooriates ja neid on kuus: köök, vannituba, elutuba, nutikas kodulahendus, magamistuba ja eramu/korter/suvekodu.

Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis. Iga kategooria üldvõitja selgub rahvahääletusel.
Võistluse auhinnafond on kokku 6200 eurot. Võistluse peaauhinna, 2000-eurose aiamaja on välja pannud Nordikwood ja selle võitja selgitab žürii.

Septembris ootame pilte sumedatest, stiilsetest ja hubastest magamistubadest — septembri lõpus selgub magamistoa vaheauhinna, 200-eurose kinkekaardi võitja. Kinkekaardi on välja pannud Delux. Samuti on Delux välja pannud magamistoa kategooria peaauhinna — 500-eurose kinkekaardi. Võitja selgub rahvahääletsuel novembris.
Fotovõistluse kohta loe lähemalt SIIT.