Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

FOTOD: Teeolud Narva maanteel Maardu juures on halvad, Kuressaares on lumi maas, Tartumaal sirab päike

 (66)
Saada meile foto tänasest ilmast!
9. mai 2017 Saaremaal Sõmera teel
9. mai 2017 Saaremaal Sõmera teelFoto: Lugeja foto

Tänane hommik tõi lund, lörtsi ja rahet Eestimaa eri paikadesse. Kõige talvisem on vaatepilt päikesepealinnas Kuressaares, Lõuna-Eestis oli ilm seevastu päikeseline.

Maardu lähedal sadas hommikul kella seitsme ajal rahet ja lörtsi ja teeolud olid Delfi lugeja sõnul äärmiselt ekstreemsed.

Teeinfo andmetel võib täna oodata hoogsademed nii lume, rahe, vee ja lumekruupidena.

Saada meile foto tänasest ilmast rahvahaal@delfi.ee!

Vihma ja lumekruupe on oodata ka homme. Sajuhooge on öösel harva, päeval arenevatest rünksajupilvedest tuleb laialdaselt sajuhooge nii vihma kui lumekruupidena. Põhjakaare tuul nõrgeneb sisemaal 2 kuni 5, rannikul ulatub veel kuni 8 meetrini sekundis. Õhutemperatuur langeb öösel sisemaal -1 kuni -5 kraadini, meretuulega rannikul on kuni +3, päeval tõuseb 3 kuni 8 kraadini.

Neljapäeval madalrõhkkonna mõju tasapisi väheneb ja öö on valdavalt sajuta ning rahulik. Selgineva taeva all langeb õhutemperatuur sisemaal kuni -5°C-ni, meremõjuga rannikul on kuni +3 kraadi. Päeval on külmale õhumassile iseloomulikult tingimused soodsad rünksajupilvede arenguks. Kord siin, kord seal tuleb sajuhooge nii vihma kui lumekruupidena. Tuul pöördub läänekaarde ja on võrdlemisi nõrk. Õhutemperatuur tõuseb 6 kuni 9 kraadini, sajuhoogude all langeb 3 kraadi ümbrusse.

Seotud lood:

Reedel võib juba ainult üksikutes kohtades vihma sadada, nädalavahetusel tuleb ilus ilm.