Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

FOTOD: Rocca al Mare keskuses lainetas vihmavesi

 (36)
Ostulaine Rocca al Mares
Delfi lugeja foto

Tallinnas Rocca al Mare kaubanduskeskuses tekkis teisipäeva õhtupoolikul pärast paduvihma väiksemat sorti üleujutus. Tänaseks on keskus uuesti avatud.

Delfi lugeja saadetud fotodel on näha lompe keskuse koridorides ja infoletist öeldi, et kannatada said ka mõned poed. Praegu tegeletakse uputuse tagajärgede likvideerimisega.

Turvafirma G4S kommunikatsioonijuhi Andres Lemberi sõnul tungis vesi täna mitmesse pealinna kaubanduskeskusesse ja ta ei osanud öelda konkreetse vahejuhtumi põhjust. Ta tõi näiteks, et mõnikord voolab madalal asuvatesse hoonetesse lihtsalt vesi sisse ja vahel pääseb vihmavesi ventilatsiooni.

Keskuse juhataja Mati Popsi sõnul oli tegemist erakordselt suure koguse veega, mille tõttu ei suutnud vett vastu võtta kanalisatsioonitorutrass ning järele andis keskuses asuv sadevete äravoolutoru ühenduskoht. Kuna Rocca al Mare kaubanduskeskuse hoone on alles ehitusgarantii all, on täpsustamisel avarii tekke põhjused, mis ka võimalikult kiiresti likvideeritakse.