Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

FOTOD: Bussi ja veoki avarii Hipodroomi peatuses 10 minutit ja tund aega hiljem

 (1)
FOTOD: Bussi ja veoki avarii Hipodroomi peatuses 10 minutit ja tund aega hiljem

Juhtusin Hipodroomi peatusest Mustamäe teel mööduma umbes kell 17.28 ning samuti 18.30. Kui vahetult pärast avariid askeldasid õnnetuskohal nii päästeteenistus, politsei, kiirabi kui ka Ühisteenuste ASi esindajad, siis tund aega hiljem oli olukord vaiksem, kuid peatus teistele bussidele ja trollidele endiselt peatumiseks raskendatud seisus.

pilt 1: kell 17:28 oli kiirabi kaks (Delfi andmetel) õnnetuses viga saanud inimest ära viinud. Ka teisi bussis viibinuid ei olnud õnnetuskohal näha - kohapeal uudistajad olid ilmselt lihtsalt juhuslikud möödujad.

Küll aga olid kohal nii päästeameti autod, pidevalt tuli vilkurite ja sireenide saatel juurde politseiautosid.

Lisaks askeldasid ja filmisid bussi ning veoki ümber Ühisteenuste vestiga inimesed.

Suur hulk teenistusautosid lisaks niigi suurtele kokkupõrkes osalenud sõidukitele tekitas tipptunnil Hipodroomi ristmikul suure liiklusummiku.

Pilt 2: terve bussi tagumise osa põrand oli kilde täis - purunenud oli kaks kõige tagumist vasakpoolset akent.

Pilt 3: kell 18:30 ehk veidi enam kui tund peale õnnetust oli liiklus piirakonnas väga rahulik, sündmuskohalt olid lahkunud teenistusautod peale ühe politseiauto.

Pilt 4: Liinibuss Männikule nr 33 seisab kahe õnnetuses purunenud aknaga endiselt peatuses, samuti veok, mis õnnetuse põhjustas. Vanaproua peatuses ilmselt jälgib lihtsalt, kas veel midagi toimub, sest bussid ja trollid, mis peatuses peatuvad, teevad seda paarkümmend meetrit edasi.