Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

FOTO: Rimis maksis kapsapea üle tuhande euro!

 (70)
Praekapsas Rimis
Hirmkallis kapsasFoto: Lugeja foto

23. mail käis lugeja Tallinnas Laagri Rimis sisseoste tegemas. Kassas selgus aga üllatuslikult, et korvi visatud kapsapea eest nõuab aparaat keskmisest kuupalgast üle kahe korra kõrgemat hinda.

"Tegu oli veaga, mis küll parandati (kliendina sain kapsa siiski kätte ja ei pidanud selle eest 1000 €/kg maksma), kuid pisut häirib mind Rimi teeninduse juures asjaolu, et ka ilmselge vea puhul pole kassas töötajal õigust muuta aktiivset arvet. Muudatuse tarvis tuleb oodata suuremate õigustega töötajat, kes reeglina tuleb infoletist ja kui poes on palju rahvast, võib ootamisele kuluda hulk minuteid," kommenteeris lugu klient ise.

"Teenindajatele jäävad toodete koodid pikapeale meelde ning seetõttu nad sageli neid enam kassa infolehelt ei vaata. Nii võibki juhtuda, et vilunud teenindaja sisestab harjumusest vana tootekoodi. Selleks, et teenindaja märkaks ikkagi uut koodi kasutada ning õige hinnaga toodet müüa, ongi pandud vana koodiga tootele ulmeline hind," selgitas Rimi pressiesindaja Katrin Bats.

Loe Rimi selgitusi lähemalt siit.