Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Ema abipalve: kuune laps on kriitilises seisundis ja pere vajaks haigla lähedale elamispinda

 (67)
Ema abipalve: kuune laps on kriitilises seisundis ja pere vajaks haigla lähedale elamispinda
Pisike ArabelFoto: Facebook

Facebookis levib abipalve noorest emast ja tema väikse lapsest, kes vajavad hädasti elamist Tallinnasse, et imik saaks raske haigusega edasi võidelda.

"Kuu aega tagasi nägi ilmavalgust meie pisike Arabel, kellega esialgu oli kõik nagu korras, aga alates eelmisest teisipäevast oleme oma pisikese Arabeliga Tallina Mustamäe Lastehaigla intensiivraviosakonnas soole perforatsiooni tagajärjel. Talle on tehtud mitu operatsiooni ja enamik soolestikust on eemaldatud ning meie pisike on väga kriitilises seisus ning lisaks arstidele vajab ka oma vanemate tuge ja lähedalolekut. Meie suur mure on see, et me pole Tallinna elanikud, vaid pärit Pärnust. Lisaks kuusele Arabelile, on meil ka veel 1 aasta ja kolme kuune Roslyn, kes vajab samuti oma vanemaid. Pidev vanematest eemalolek on meie Roslynile stressirohke ja raske. Selleks, et saaksime olla oma pisikese Arabeli juures võimalikult palju ning samas saaks ka meie pisike Roslyn meiega koos olla, oleksime tänulikud, kui kellelgi oleks meile pakkuda Mustamäe Lastehaigla lähistel elamispinda, mille üür ja kommunaalkulud oleksid võimalikult madalad, kuna praeguses olukorras on pere sissetulekud vähenenud ja väljaminekud oluliselt suurenenud. Oleks hea, kui leiduks keegi, kes saaks meile abiks olla. Meil on küll sõpru, kelle juures hetkel saame peatuda ja olla, aga ei soovi jääda ka nende elusid segama, seda enam, et Roslyn on paras mürgeldis ja kisakõri. Kahjuks hetkel ei oska me öelda, kui pikaks ajaks meil elamispinda vaja oleks, sest kõik oleneb sellest, kuidas meie pisikesel Arabelil läheb," kirjutab naine oma Facebooki seinal. Kõik, kes kuidagi saaksid noort pere aidata, võtke Analiis Linkiga Facebooki teel ühendust.