DELFI - Värsked uudised Eestist ja välismaalt

Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Eestlane Tais, kuidas mõjutavad üleujutused sinu sealviibimist?

 (8)
Eestlane Tais, kuidas mõjutavad üleujutused sinu sealviibimist?
AFP/Scanpix

Tai võimud andsid inimestele viis vaba päeva, et võimaldada Bangkoki elanikel oodatava üleujutuse eest pealinnast lahkuda. Bangkoki bussi- ja raudteejaamad ning paljud teed on ummistunud tuhandetest inimestest, kes püüavad põgeneda, teatab BBC News.

Peaminister Yingluck Shinawatra teatel võib tulvavesi Bangkokki jääda kaheks nädalaks kuni kuuks, kuid nii hull kui mõnedes provintsides olukord ei ole. Mõnedes piirkondades on tulvavesi juba kuni kolm kuud 2-3 meetri kõrgune olnud.

Üheksa miljoni elanikuga Bangkokis on mõned poed hakanud peamistele toiduainetele, näiteks riisile ja munadele norme kehtestama, sest murelikud elanikud koguvad varusid. Paljudes kohtades hakkavad otsa lõppema pudelivee varud.

Hea Delfi lugeja Tais, kuidas mõjutavad üleujutused sealsete inimeste igapäevaelu? Kas toidust ja joogiveest võib tõesti puudus tekkida? Kirjuta meile oma muljetest!

Ootame teie mõtteid meiliaadressil rahvahaal@delfi.ee. Kui registreerid end rahvaajakirjanikuks, võid eriti hea loo või foto eest saada ka tunnustatud ning võita preemia! Kasutada võib ka lehe vasakul servas olevat Rahva Hääle vormi.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.