Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Baltikumi tunnustatuim põllumajandusnäitus Maamess 2013 oli lõbus ajaviide kogu perele

 (1)
Maamess
MaamessFoto: Ilmar Saabas

Sellel nädalavahetusel toimus Tartus “Maamess”, kus sai mõnusalt aega veeta kogu perega. Sagimist oli kõigil kolmel päeval palju, kuid eriti viimasel päeval.

Maamessil oli pakkuda palju. Väljas olid loomad keda asi uudistamas käia, kodumaised põllu- ja metsamasinad. Väga üllatav oli näha kaugele on jõudnud tehnoloogia areneda, ning milliste masinatega meil tööd tehakse.

Tegevust jätkus kõigile ning kindlasti ei puudunud ka maskotid. Näiteks jooksid väljas ringi öökull ja notsu, ei puudunud kukk ega kana. Armas kana jagas Olivia õli, ning lõbustas inimesi.

Väga palju jagati ettevõtteid promovaid tooteid: pastakaid, pliiatseid, taskunuge ja palju muud. Oli võimalus ehitada ka tööriistakasti, mis oli äärmiselt lihtne.

Toiduhallis sai maitsta erinevaid kodumaiseid toite. Kuid selles hallis oli alati väga suur tung.

Väga palju oli suurettevõtteid, kuid ei puudunud ka väikeettevõtted, ega mittetulundusühingud. Näiteks võime tuua Vana-Torihobuste ühingu, mis oli äärmiselt kenasti kujundatud ja pakkus loteriid, ning erinevaid tooteid müügiks.

Kindlasti jäid kõik külastajad messiga rahule ning meenutavad seda mõnuga. Julgen väita, et iga aasta muutub see mess aina paremaks ja paremaks.