DELFI - Värsked uudised Eestist ja välismaalt

Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

AVALDA ARVAMUST, kas koeri võiks igale poole kaasa võtta?

 (43)
AVALDA ARVAMUST, kas koeri võiks igale poole kaasa võtta?
Foto: Ilmar Saabas

Presidendi raamatu "Omal häälel" avalikul esitlusel Solarise keskuses pilke püüdnud esiperekonna värske liige, inglise setter Edward, tekitas küsimuse, kas nii tohib igaüks.

Kutsikaohtu detektiiv, kelle rolli pani end päev pärast presidentlikku raamatuesitlust 10kuune prantsuse buldog Franklin, ei rikkunud Solarise keskuses mingeid reegleid. Franklini ainus eesmärk oli üles võtta auväärse Edwardi jälg ning saada suhu maitse, kuidas end vaimuvara vahetus läheduses tundis liigikaaslane Kadriorust.

Apollo raamatupoes tundis Franklin end suurepäraselt. Riiulite vahele ilmunud turvatöötaja ei teinud Franklinit ja tema saatjat märkamagi.

Hea Delfi lugeja, kas sind häiriks, kui koeri võiks võtta kaasa kõikjale avalikesse kohtadesse nagu kaubanduskeskused, restoranid ja kohvikud? Kirjuta meile, kas Evelin Ilvese eeskuju peaksime kõik järgima või on koduloomade koht siiski kodus?

Avalda oma arvamus kommentaariumis. Pikemaid lugusid ootame meiliaadressil rahvahaal@delfi.ee. Kui registreerid end rahvaajakirjanikuks, võid eriti hea loo või foto eest saada ka tunnustatud ning võita huvitava preemia!