Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Arvamus: Soorollide forsseeritud muutmine on lubamatu

 (39)
Arvamus: Soorollide forsseeritud muutmine on lubamatu
Foto: Ester Vaitmaa

Oleks minu teha, siis ma keelaks soorollidega eksperimenteerimise ja nende forsseeritud muutmise. Minu arvates on see inimsusevastane, aga 21.sajandi alguses monstrumriigis nimega Euroopa Liit, näib taoline tegevus võetud normiks ja tunnistatud igati kiiduväärseks, vähemasti osades liikmesriikides. Et inimesed ei arvaks, et need asjad ikka nii normaalsed ja õiged on, pean oma kohuseks vähemasti sõna võtta.

Hämmastama paneb seegi, et majanduslikult ja poliitiliselt üsna tugevates krampides vaevlev ning reaalsest elust, inimesest ja ühiskonnast võõrandunud Euroopa Liit, kus iga olulise asja otsustamine võtab aega aastaid, suudab teatud valdkondades edasi liikuda lausa seitsmepenikoormasaabastes. Seda kahjuks küll halvas mõttes.

Kui soorollide kiire hävitamine liitub majandusliku surutise ja poliitilise pankrotiga, siis pole õhtumaade hukk tervikuna enam mitte pelgalt Spengleri uitmõte, vaid karm reaalsus.
Viimseks tilgaks karikas, mis sunnib sõna võtma, sai Rootsi lasteaedades ja reklaamirindel toimuvad „debiilsed“ soorollieksperimendid. Üllaks eesmärgiks, nagu asjaomased ise seletavad, olevat traditsiooniliste ja iganenud soostereotüüpide väljajuurimine. Loomulikult saadab seda meiegi feministide kiidukoor, kuigi tekib kuri kahtlus, kas ikka saadakse päris täpselt toimuvale pihta. Sellised teod on väga halvad ja mul on kahjuks häbi rootslastega samas paadis olla. Näib, et viimased on täielikult aru kaotanud ja inimvaenulike radikaalfeministide lõa otsa nii pikalt tolknema jäänud, et ei suudagi end enam sealt kuidagi lahti haakida.