Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

ANNA TEADA: milliseid esimese maailma probleeme oled kuulnud?

 (33)
ANNA TEADA: milliseid esimese maailma probleeme oled kuulnud?
AFP/Scanpix

Kolmandas maailmas on palju inimesi, kes kannatavad nälga ja ei oska unistadagi elust, mida suur osa esimesest maailmast naudib. Samas kuuleme me igapäevaselt enda ümber muresid stiilis: "Kuidas on võimalik, et ma restoranis nii kaua toitu pean ootama?" "Mu internett on nii aeglane, et ajal, mil ma filmi alla laen, jõuaks ma 3 võileiba teha." "Tahtsin maasikamaitselist jogurtit, aga sain banaanimaitselise." "Õpetaja andis nii palju õppida."

Kuigi keegi ei peaks otseselt ennast süüdi tundma hüvede pärast, mida tal nautida on võimalik, siis võrreldes kolmanda maailmaga tunduvad meie probleemid üsna koomilised.

Hea lugeja, anna meile teada, milliseid esimese maailma probleeme sa igapäevaselt täheldanud oled ja milliseid ise püstitanud. Jaga oma kogemusi kommentaariumis!

Oodatud on ka eestikeelsed meemid, mis on tehtud enda pildistatud fotodest! Näide välismaistest SIIN! Saada oma teos noortehaal@noortehaal.ee. Parimatele jagame üllatusi!