DELFI - Värsked uudised Eestist ja välismaalt

Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

ANNA TEADA, millised on sinu kogemused hooldushaiglatega?

 (15)
ANNA TEADA, millised on sinu kogemused hooldushaiglatega?
Foto: Annika Haas, Eesti Ekspress

Möödunud kevadel puhkes Keila hooldusravihaiglas skandaal. Ühe eaka patsiendi lähedased avalikustasid ETV saates „Pealtnägija”, et nende sugulast ja teisi patsiente koheldi haiglas halvasti, peale selle nõudis haigla peaarst pistist, kirjutab Eesti Päevaleht.

Patsientide esindusühing koondas kaebusi ka teistest hooldushaiglatest: kokku 50 kaebust 16 eri haiglast. Lõpuks ei saanud ka sotsiaalministeerium probleemist mööda vaadata ja andis terviseametile korralduse kontrollida Eesti hooldusravihaiglaid, mida on kokku 53.

"50% teenuseosutajatest on saanud märgukirjad teenuse osaliste puudujääkide kohta," kirjutavad terviseameti spetsialistid oma analüüsi kokkuvõttes. Puudujääkideks on tunnistatud patsientide kinnisidumine, õe väljakutsesüsteemi puudumine, palatite ülerahvastatus, hügieeninõuete eiramine jms.

Hea Delfi lugeja, kas sa ise või mõni su sugulastest on viibinud hooldushaiglas? Milline on sinu hinnang nendele? Kuidas on seal lood hügieeni, palatite rahavastatuse ja õdede töö kvaliteediga? Kirjuta meile oma kogemustest!

Ootame teie mõtisklusi aadressil rahvahaal@delfi.ee, kasutada võib ka lehe vasakul servas olevat vormi ja postitada lugusid oma kasutajakonto alt. Igal nädalal jagame parimate lugude eest ka auhindu.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.