Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

ANNA TEADA: milline on Sinu meelest parim Baskini anekdoot?

 (22)
ANNA TEADA: milline on Sinu meelest parim Baskini anekdoot?
Foto: Ilmar Saabas

Täna esilinastub Eino Baskini eluloofilm „Baskin”, mis filmi autori Manfred Vainokivi tõlgenduses näitab ehedalt seda, kuidas meie aja üks suurimaid koomikuid on
publikut naerutanud, kuidas teda on jumaldatud ja tagakiusatud, armastatud ja vihatud. Baskin on pidanud matma oma pisitütre ja naise.

Kuna Baskini andekdoodid on täiesti legendaarsed, küsime Teil, kallid lugejad, millised on meeldejäävaimad anekdoodid, mis nii leheveergudelt kui Baskini etendustest meelde on jäänud!

Et asi läheks libedamalt, teeme ise otsa lahti:

  • Ema noomib väikest poega: "Kui sa putru ei söö, siis kutsun nõiamoori!" "Aga ema, kas sa arvad, et nõiamoor hakkab seda sööma?"
  • Endine Interrinde aktivist küsib poes: "Seltsimees, kas teil habemenuga on?" "Ei ole!" "Miks sa talle ütlesid, et ei ole," küsib teine müüja,"meie poes on ju habemenuge!" "Kui ta nimetab mind seltsimeheks, las ajab siis habet sirbiga!"
  • Kohtunik: "Te nägite oma silmadega, kuidas kurjategija kägistas teie ämma?" "Nägin." "Miks te appi ei läinud?" "Ma tahtsin minna, aga siis nägin, et ta saab ise hakkama."
  • Minister helistab kantslerile: "Saatke mulle auto!" Kantsler oma asetäitjale: "Saada auto ülemusele!" Asetäitja garaazhiülemale: "Saada Mersu bossile!" Garaazhiülem dispetsherile: "Saada vanker meie ahvile!"
  • Politsei peatab auto ja näeb, et autojuht on purjus. "Kuidas te võisite istuda rooli taha purjuspäi?" "Ma jõin autokabiinis."
  • "Anna mulle kümme krooni laenuks!"
    "Mul on ainult kolm krooni!"
    "Hea küll, anna kolm, jääd mulle seitse võlgu!"

Kirjuta enda näited kommentaariumisse!