DELFI - Värsked uudised Eestist ja välismaalt

Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

ANNA TEADA, kes on Tallinna kõige tublim lumemurdja?

 (37)
ANNA TEADA, kes on Tallinna kõige tublim lumemurdja?
Foto: Ilmar Saabas

Homsel linnavalitsuse istungil on plaanis kuulutada välja konkurss „Tallinna linna lumemurdja“, et välja selgitada ning tunnustada Tallinna linnas tegutsevate ühistute ja erakinnistutel töötavaid eeskujulikke majahoidjaid, kes lumetõrjumisega edukalt hakkama saavad.

Kandidaate konkursile „Tallinna linna lumemurdja“ saavad esitada kõik linnaelanikud linnaosade valitsustele e-maili teel alates 3. jaanuarist 2011.

Hea Delfi lugeja, siinkohal olekski õige aeg avaldada tänu neile inimestele, kes ennast ohverdades praegu paksu lumega võitlevad, kuid paraku hiiglaslike ja segavate lumevallide tõttu linnaelanike poolse kriitika alla on sattunud.

Kirjuta meile ka oma kojamehest meiliaadressil rahvahaal@delfi.ee. Kui registreerid end rahvaajakirjanikuks, võid eriti hea loo või foto eest saada ka tunnustatud ning võita preemia! Kasutada võib ka lehe vasakul servas olevat Rahva Hääle vormi.