Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

ANNA TEADA, kas süstlavahetuspunktid asuvad su lapse koolist või lasteaiast piisavalt kaugel?

 (4)
Narkomaan
Foto: Andres Putting

Tallinna Mardi Lasteaed palub sotsiaalminister Hanno Pevkuril sulgeda kõrvalmajas asuv süstlavahetuspunkt, sest lasteaia 180 last puutuvad iga päev kokku lasteaeda piirava võrkaia taga süstivate narkomaanidega, kirjutab Eesti Ekspress.

Mullu kevadel kolis lasteaia kõrvalmajja süstlavahetuspunkt Convictus Eesti MTÜ. Lapsevanemad palusid Tallinna Kesklinna Valitsusel süstlavahetuspunkt mujale kolida. Taotlus ei andnud tulemust, sest süstlavahetus pole linnavalitsuse kureerida.

Hea Delfi lugeja, kui põhjalikult oled tutvunud enda lapse lasteaia või kooli ümbrusega? Kas ka seal on mõni asutus, mis sulle ja teistele lapsevanematele muret valmistab? Kas olete oma probleemiga ka kuhugi pöördunud?

Ootame teie mõtteid meiliaadressil rahvahaal@delfi.ee. Kui registreerid end rahvaajakirjanikuks, võid eriti hea loo või foto eest saada ka tunnustatud ning võita huvitava preemia!