Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

ANNA TEADA, kas streigi laienemine puudutab ka sind?

 (9)
ANNA TEADA, kas streigi laienemine puudutab ka sind?
Foto: Hendrik Osula

Kuna arstid ja nende vastas läbirääkimiste laua taga istuvad otsustavad jõud eelmisel nädalal osapooli rahuldavale kokkuleppele ei jõudnud, otsustasid meedikud streigi haaret laiendada, kirjutab Eesti Päevaleht.

Tänasest liituvad streigiga ka Pärnu, Kuressaare, Viljandi ja Narva haigla, kus peatatakse plaanilised ambulatoorsed vastuvõtud. Põhja-Eesti regionaalhaiglas, Ida-Tallinna keskhaiglas, Lääne-Tallinna keskhaiglas ja Tartu ülikooli kliinikumis, kus streik eelmisel nädalal algas, jätkub tööseisak eriarstiabis, lisaks peatatakse uute plaaniliste haigete vastuvõtt.

„Tallinna haiglates on haaratud kogu statsionaar, Tartus enamik kirurgilisi erialasid. Ära jäävad ka plaanilised operatsioonid,” teatas arstide liit.

Hea Delfi lugeja, kas ka sul oli eelmiseks või selleks nädalaks eriarstile aeg kinni pandud? Kirjuta meile, kas ja kuidas puudutab streik sind ning kas toetad metsiinitöötajate streiki või pigem mitte?

Ootame teie kirju aadressil rahvahaal@delfi.ee, kasutada võib ka lehe vasakul servas olevat vormi ja postitada lugusid oma kasutajakonto alt. Igal nädalal jagame parimate lugude eest ka auhindu.