DELFI - Värsked uudised Eestist ja välismaalt

Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

ANNA TEADA, kas sind häirivad avalikus kohas suitsetavad inimesed?

 (56)
Suitsetamine
SuitsetamineScanpix

"Ootasin oma eaka emaga bussi. Naine, kes meie kõrval istus, pani endale äkki suitsu ette. Me pidime püsti tõusma ja eemale minema," räägib pensionär Anne Õhtulehele, et suitsetamine ühissõidukipeatustes on tavaline.

Ootepaviljonides ilutsevad punased suitsetamist keelavad kleebised ei tähenda midagi. Niipea, kui buss või troll tuleb, visatakse koni maha, litsutakse seda jalaga ja jäetakse sinnapaika.

Üleeile lõunal võis Tallinna kesklinnas, täpsemini Narva maantee ja Kaubamaja ümbruse bussi-, trolli- ja trammipeatustes kokku lugeda vähemalt 15 suitsetajat. Ühelgi neist polnud enda sõnul vähimatki aimu, et peatuses sigaretti tõmmata ei tohi. Kleebiseid ootepaviljonis polevat nad märganudki.

Hea Delfi lugeja, kui tihti märkad sina bussipeatustes suitsetavaid inimesi? Kuivõrd häirivad sind avalikes kohtades suitsetavad inimesed? Kas oled mõnele neist ka märkuse teinud? Kuidas sellele reageeriti?

Ootame teie mõtteid aadressil rahvahaal@delfi.ee, kasutada võib ka lehe vasakul servas olevat vormi ja postitada lugusid oma kasutajakonto alt. Igal nädalal jagame parimate lugude eest ka auhindu.