DELFI - Värsked uudised Eestist ja välismaalt

Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

ANNA TEADA, kas riigiametnikud saavad sel aastal jõulupreemiat?

 (15)
ANNA TEADA, kas riigiametnikud saavad sel aastal jõulupreemiat?
Foto: Ilmar Saabas

Möödunud aastal ütlesid riigiasutuste esindajad Delfile, et üldiselt nad preemiaid jõulude puhul oma töötajatele ei maksa. "Majandus- ja kommunikatsiooni ministeerium sel aastal nii nagu ka mullu, jõulupreemiat kellelegi ei maksa," sõnas ministeeriumi avalike suhete juht Kalev Vapper toona.

Samuti ei maksnud mullu konkreetselt jõulupreemiaid ka Delfiga suhelnud ettevõtted. "Jõulupreemiate asemel põhineb Skype'i boonussüsteem ettevõtte tulemustel ja inimese isiklikul panusel, mida vaadatakse üle pooleaastase tsükliga," sõnas siis Skype Eesti juht Sten Tamkivi, kes lisas, et seega arutatakse esmalt 2010. aasta teise poolaasta tulemusi, ning võimalikke preemiaid makstakse jaanuaris-veebruaris.

Hea Delfi lugeja, kirjuta, kas ametis või ettevõttes, kus sina töötad, makstakse tänavu jõulupreemiaid? Millised plaanid on selles asutuses jõulupeoks? Kirjuta, milliseid boonused kaasnevad sinu töökohas jõulude tulekuga?

Ootame teie mõtteid aadressil rahvahaal@delfi.ee, kasutada võib ka lehe vasakul servas olevat Rahva hääle vormi. Kui registreerid end rahvaajakirjanikuks, võid eriti hea loo või foto eest võita ka preemia!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.