Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

25-aastane mees küsib: kus varjavad end intelligentsed ja kained naised?

 (310)
PIDUTSEMINE
Foto on illustratiivneFoto: Annika Haas

Olen 25-aastane mees. Käin korralikult tööl, teen sporti ja tegelen muude hobidega. Alkoholi tarbin korra-kaks kuus, kui käin väljas sõprade ja pruudiga. Reeglina jään seltskonnas kõige kainemaks. Ma vihkan seda, et nii suguvõsas kui sõprus- ja tutvusringkonnas on kõik ühised koosviibimised seotud alkoholiga.

Vanuses, kus koolis enam ei käi, tundub, et enamiku eakaaslaste sotsiaalelu keerleb valdavalt alkoholi ümber. Nii on see paraku siiani olnud ka mul. Mulle tundub, et Eesti ühiskond on tõsiselt haige. Olen alles hiljuti jõudnud sellise arusaamiseni, aga kahjuks ei näe ma enda ümber mõttekaaslasi.

Naistele väga meeldib, et olen korralik, sportlik ja tarbin suhteliselt vähe alkoholi. Samas pole kohanud veel isendit, kes ise ennast aeg ajalt täis võtta ei armastaks. Kus varjavad ennast intelligentsed naised, kes ei tarbiks pidevalt alkoholi, ei kuulaks tänapäeva müramuusikat ega vaataks telekast tulevat jura? Oleksid mõtlemisvõimelised ja omaksid kriitikameelt meid ümbritseva labase massikultuuri suhtes?

Tundub, et olen sunnitud elama suhteliselt asotsiaalselt, sest vähe on inimesi, kellega mul on millest rääkida ja kellest ma huvitun.

Armastan oma rahvast, aga valus on vaadata, kuidas meid igapäevaselt hävitavad alkohol ja massikultuur oma porno ja vägivallakultusega. Pereväärtused on kadunud. Ma ei tea praktiliselt ühtegi endavanust, kelle vanemad poleks lahutatud.

Seotud lood:

Kui mängu tuleb raha, siis kaob inimestel igasugune moraalitunne ja väärikus.

Kahju, et oleme rahvana matslikud ja orjameelsed idioodid, kes ilmselt ei väärigi muud kui väljasuremist. Pärast kõike seda, mida ma enda ümber näen, on raske jääda positiivseks ja leida usku, et kõike on võimalik muuta olles ise eeskujuks ja alustades muutusega endas.