Täna on Eestis liikluspiiranguid viies paigas


Täna on Eestis liikluspiiranguid viies paigas
Illustratiivne pilt teeremondistFoto: Raivo Tasso

Tarktee loetleb tänaseks viies paigas liikluspiiranguid, millega liiklejad arvestada võiksid.

Järva maakonnas on täna kell 8-16 truubiremondi tõttu liiklusele suletud Põikva–Pikkmetsa maantee (km 3,1–3,6). Ümbersõit on korraldatud Aruküla–Põikva, Laupa–Suurejõe ja Põikva–Pikkmetsa maantee kaudu. Teekond pikeneb ligikaudu 12,2 km võrra.

Harju maakonnas Tallinna–Tartu–Võru–Luhamaa maanteel Sõmeru–Paunküla lõigul (km 46,5–50,9) on teeremont. Töötsoonis on kiiruspiirang. Liiklust korraldavad reguleerijad.

Järva maakonnas Tartu–Jõgeva–Aravete maanteel Orgmetsa külas (km 102,8–105,8) on pindamistööd. Töötsoonis on kiiruspiirang.

Viljandi maakonnas Kõo–Kolga–Jaani maanteel Vissuvere külas (km 17,6–19,0) tehakse teeremonti. Töötsoonis on kehtestatud kiiruspiirang. Üks sõidusuund on suletud. Liiklust reguleeritakse.

Võru maakonnas on võistlusautode testsõitude tõttu ajutisi kuni 10-minutilisi liikluse sulgemisi Palli–Ruusmäe maanteel Mustahamba–Raagi lõigul (km 0,0–3,4) ja Luutsniku–Plaani maanteel Paju–Raagi lõigul (km 0,6–3,6). Sulgemisi toimub täna ajavahemikus kell 8-19. Liiklust korraldavad reguleerijad.

Täpsemat informatsiooni teeolude ja liikluspiirangute kohta vaata Tarktee lehelt arvutis või mobiilis, või helista maanteeinfo lühinumbril 1510.