Täna on Eestis liikluspiiranguid seitsmes paigas

 (1)
Täna on Eestis liikluspiiranguid seitsmes paigas
Teetööd: illustreeriva tähendusega piltFoto: Helena Pass

Tarktee loetleb tänaseks seitsmes paigas liikluspiiranguid, millega liiklejad arvestada võiksid.

Alates täna kella 10-st kuni 12. juuli kella 17-ni on truubiparandustööde tõttu Põlva maakonnas liiklusele suletud Kanepi-Leevaku tugimaantee (km 27,6-27,8). Ümbersõit on Kauksi-Mooste-Himmaste kaudu, teekond pikeneb kuni 10 km võrra.

Alates täna kella 8-st kuni 11. juuli kell 22-ni on truubiparandustööde tõttu liiklusele suletud Hiiu maakonnas Nurste-Kuriste maantee (km 4,7-7,1). Ümbersõit on Leisu-Harju-Ligema kaudu, teekond pikeneb kuni 20 km võrra.

Alates tänasest kuni 14. septembrini on teeparandustööde tõttu Jõgeva maakonnas liiklusele suletud Luua-Vaidavere maantee (km 1,4-1,6). Ümbersõit on Kivimäe kaudu, teekond pikeneb kuni 5,7 km võrra.

Täna kell 8-18 on truubiparandustööde tõttu Pärnu maakonnas liiklusele suletud Tori-Massu maantee (km 21,4-21,5). Ümbersõit on Pärnu-Rakvere-Sõmeru maanteede kaudu. Teekond pikeneb kuni 15 km võrra.

Võru maakonnas on algavate teeparandustööde tõttu kiirusepiirang ja suletud üks sõidusuund Võru-Mõniste-Valga tugimaanteel (km 4,1-7,8). Liiklust reguleerivad foorid või reguleerijad. Arvestuslik ooteaeg on kuni viis minutit.

Valga maakonnas Koikküla-Metsoja maanteel (km 0,1-3,7) ja Puurina-Lüllemäe-Litsmetsa maanteel (km 20,5-23,4) võib esineda tee lühiajalisi sulgemisi võistlusautode treening- ja testsõitude läbiviimiseks. Liiklust korraldavad reguleerijad, ooteaeg on ligikaudu viis minutit.

Eelteade

Urumarja 30 velotuuri tõttu on teisipäeval 10. juulil kell 11-13 Pärnu maakonnas liiklusele suletud Matsaküla-Leina maantee (km 0,0-1,6) ja Lepaküla-Leina maantee (km 3,8-5,5). Ümbersõit on kohalikke teid mööda vastavalt ajutisele liikluskorraldusele.

Täpsemat informatsiooni teeolude ja liikluspiirangute kohta vaata Tarktee lehelt arvutis või mobiilis, või helista maanteeinfo lühinumbril 1510.