Täna on Eestis liikluspiiranguid neljas paigas


Täna on Eestis liikluspiiranguid neljas paigas
Teeremont: illustratiivne piltFoto: Ilmar Saabas

Tarktee loetleb tänaseks neljas paigas liikluspiiranguid, millega liiklejad arvestada võiksid.

Pärnu maakonnas on täna kell 9–17 truubiremondi tõttu liiklusele suletud Kärbu–Kõima maantee (km 8,0–8,1). Ümbersõit on korraldatud Audru–Tõstamaa–Nurmsi maantee kaudu. Teekond pikeneb ligikaudu 2,5 km võrra.

Hiiu maakonnas on täna kella 8-st kuni 3. juuli kella 22-ni truubiremondi tõttu liiklusele suletud Harju–Leisu maantee (km 4,9–5,1). Ümbersõit on korraldatud Emmaste kaudu. Teekond pikeneb ligikaudu 20 km võrra.

Järva maakonnas Tallinna–Tartu–Võru–Luhamaa maanteel Ardu–Anna lõigul (km 66,0–67,0) on teeremont. Töötsoonis on kiiruspiirang.

Põlva maakonnas on kell 10-16 võistlusautode testsõitude tõttu ajutisi liikluse sulgemisi Karilatsi–Heisri maanteel (km 0,3–2,5). Liiklust korraldavad reguleerijad. Ooteaeg on ligikaudu 10 minutit.

Eelteated

Võru maakonnas Viluste–Lindora maanteel on raudteel toimuvate remonttööde tõttu 3. juulil kell 7-15 liiklusele suletud Lepasaare raudteeülesõidukoht (km 19,4).

Ümbersõit on korraldatud Otsa–Tabina kaudu. Teekond pikeneb ligikaudu 15 km võrra.

Võru maakonnas Pindi–Verijärve maanteel on raudteel toimuvate remonttööde tõttu 3. juulil kell 15-23 liiklusele suletudHusari raudteeülesõidukoht (km 7,1–7,2).

Ümbersõit on korraldatud Kääpa–Obinitsa–Võmmorski–Petseri, Võru–Räpina ja Tallinna–Tartu–Võru–Luhamaa maantee kaudu. Teekond pikeneb ligikaudu 24 km võrra.

Täpsemat informatsiooni teeolude ja liikluspiirangute kohta vaata Tarktee lehelt arvutis või mobiilis, või helista maanteeinfo lühinumbril 1510.