Täna on Eestis liikluspiiranguid kuues paigas

 (2)
Täna on Eestis liikluspiiranguid kuues paigas
Illustratiivne pilt teeremondistFoto: Helena Pass

Tarktee loetleb tänaseks kuues paigas liikluspiiranguid, millega liiklejad arvestada võiksid.

Pärnu maakonnas on truubiremondi tõttu täna kell 10-17.30 liiklusele suletud Kärbu–Kõima maantee (km 8,4–8,5). Ümbersõit on korraldatud Audru–Tõstamaa–Nurmsi maantee kaudu. Teekond pikeneb 2,5 km võrra.

Võru maakonnas Viluste–Lindora maanteel on raudteel toimuvate remonttööde tõttu täna kell 7-15 liiklusele suletud Lepasaare raudteeülesõidukoht (km 19,4). Ümbersõit on korraldatud Otsa–Tabina kaudu. Teekond pikeneb ligikaudu 15 km võrra.

Võru maakonnas Pindi–Verijärve maanteel on raudteel toimuvate remonttööde tõttu täna kell 15-23 liiklusele suletud Husari raudteeülesõidukoht (km 7,1–7,2).

Ümbersõit on korraldatud Kääpa–Obinitsa–Võmmorski–Petseri, Võru–Räpina ja Tallinna–Tartu–Võru–Luhamaa maanteede kaudu. Teekond pikeneb ligikaudu 24 km võrra.

Lääne-Viru maakonnas algab Tallinna–Narva maanteel Haljala viadukti all (km 88,5–89,0) viadukti-vuukide remont. Töötsoonis on kiiruspiirang.

Viljandi maakonnas Viljandi–Põltsamaa maanteel Parika–Eesnurga lõigul (km 19,6–28,0) on teeremont. Töötsoonis on kiiruspiirang. Üks sõidusuund on suletud. Liiklust reguleeritakse.

Põlva maakonnas on võistlusautode testsõitude tõttu kell 10.00–16.00 kuni kümneminutilisi liikluse sulgemisi Sihva–Vidrike–Kärgula–Järvere maanteel Koigu–Kooraste lõigul (km 10,8–14,0). Liiklust korraldavad reguleerijad.

Täpsemat informatsiooni teeolude ja liikluspiirangute kohta vaata Tarktee lehelt arvutis või mobiilis, või helista maanteeinfo lühinumbril 1510.