ÖÖPÄEV LIIKLUSES | Õnnetustes sai viga neli inimest

 (7)
Politsei- ja Piirivalveamet Tartus
Foto on illustreeriv.Foto: Argo Ingver

Eelmise ööpäeva jooksul juhtus kolm raskemat liiklusõnnetust, millest sai kannatada kokku neli inimest. Roolist tabati neli narko- ja 26 alkoholi tarvitamistunnustega mootorsõiduki juhti.

Eile kell 00.48 ajal juhtus liiklusõnnetus Tallinnas Järvevana tee 2 vastas, kus esialgsetel andmetel juhtis 26-aastane mees sõiduautot BMW 318CI ja kaotas sõiduauto üle juhitavuse ning sõitis teelt välja, mille tagajärjel said kahjustada kolm tänavavalgustusposti ning piirdeaed. Liiklusõnnetuse täpsemad asjaolud on selgitamisel. Autojuht ja sõidukis kaasreisijana viibinud 26-aastane mees toimetati Põhja-Eesti regionaalhaiglasse.

Kell 7.40 juhtus liiklusõnnetus Ida-Virumaal Toila vallas Voka külas Tallinn-Narva mnt 175. km, kus 33-aastane mees sõitis sõiduautoga Audi A6 Avant eriliigiliste teede ristmikul külje pealt otsa peateel liikunud sõiduautole Audi A6, mida juhtis 45-aastane mees. Sõiduautos, millele sõideti otsa, viibis kaasreisijana 35-aastane mees, kes sai tervisekahjustusi ning kiirabi vaatas isiku üle ja ta lubati kodusele ravile.

Kella 07.59 ajal toimus liiklusõnnetus Tartu linnas Kastani tänaval, kus 48-aastane mees juhtis sõiduautot Volkswagen Amarok ja sooritas parempööret hoovi ning keeras ette jalgrattaga sõitnud 46-aastasele mehele, kes sõitis vastu sõiduki külge ja kukkus. Kiirabi toimetas jalgratturi Tartu ülikooli kliinikumi.

Ärandatud ja leitud sõidukite kohta teateid ei laekunud.