Loe täna algavate liikluspiirangute kohta


Loe täna algavate liikluspiirangute kohta
Illustreerival eesmärgil: maantee pindamineFoto: Risto Kask, Nõmme linnaosa vanema asetäitja

Tarktee loetleb tänaseks Eestis seitse uut liikluspiirangut, mida liiklejad teada võiksid.

Alates tänasest kuni 21. novembrini on Harju maakonnas liiklusele suletud Viimsi–Randvere maantee (km 2,3-2,8).

Sõiduteel algavad tee-ehitustööd ja kergliiklustee tunneli rajamine. Ümbersõit on vastavalt ajutisele liikluskorraldusele, teekond võib pikeneda kuni 6,7 km võrra.

Alates täna kella 8-st kuni 13. septembri kell 20-ni on Harju maakonnas liiklusele suletud Kumna tee (km 0,2-0,7). Ümbersõit on Tutermaa kaudu, teekond pikeneb kuni 2,7 km võrra.

Harju maakonnas Tallinn–Narva maanteel (km 13,2-14,0) on üks sõidusuund suletud ja kehtib kiirusepiirang sõidutee parandustööde ja tehnovõrkude rajamiste tõttu. Liiklus allub ajutisele korraldusele.

Harju maakonnas Keila–Haapsalu maanteel (km 3,4-3,6) on üks sõidusuund suletud ja kehtib kiirusepiirang sõiduteel toimuvate teetööde tõttu. Liiklust reguleerivad foorid.

Viljandi maakonnas Tartu-Viljandi-Kilingi-Nõmme põhimaanteel (km 82,7-92,4), Valga–Uulu põhimaanteel (km 57,5-59,2 ja km 70,0-81,6) ning Mudiste-Suure-Jaani-Vändra tugimaanteel (km 1,2-5,9) on kiirusepiirang sõiduteede pindamistööde tõttu.

Täpsemat informatsiooni teeolude ja liikluspiirangute kohta vaata Tarktee lehelt arvutis või mobiilis, või helista maanteeinfo lühinumbril 1510.