Võrus kadunud 17-aastase Markkuse vanemate üleskutse: peol olnud noorte vanemad, palun rääkige oma lastega ja selgitage välja, mis tol ööl juhtus!

 (3)
Markkuse otsingute pilt
Foto: Politsei foto/Kollaaz

23. oktoobri öösel kadunud 17-aastase Marrkuse vanemad postitasid sotsiaalmeediasse üleskutse, milles paluvad kõigil tol saatuslikul ööl peol olnud noorte vanematel oma võsukestega rääkida, et selgitada välja, mis täpsemalt juhtus.

Markkuse ema Marika kirjutab Facebookis, et 23. oktoobri öösel jäi Võru linnas kadunuks tema 17-aastane poeg Markkus Ansberg.

"Enne kadumist oli ta Koreli tänaval tuttavate juures peol, kus lisaks temale oli 11 noort. Palume südamest: armsad peol olnud noorte vanemad, palun rääkige oma lastega, mis tol öösel toimus. Proovige panna end meie olukorda, kus me oleme otsinud oma poega juba rohkem kui nädala, lootnud igal hommikul, et ehk täna..," kirjutab naine.

"Seda tunnet, kui su kõige kallim on niiviisi kadunud, et temast pole märkigi, ei saa kirjeldada. Palun aidake meil välja selgitada, mis tol öösel juhtus. Palun andke meile teada, mida te lapsed räägivad - Markkuse isa Mareki telefoninumber on 528 3750," lisab Markkuse ema.

"Markkus on hea poiss, tal pole olnud pahandusi, ta pole meile, oma vanematele, oma käitumise ega ettevõtmistega muret tekitanud. Markkus on spordipoiss, mängib jalgpalli. Ta pole iial kodust ära jooksnud. Palun aidake meil oma poeg leida! Kõige väiksemgi infokild võib aidata meid Markkusele lähemale - palun andke meile märku, kui te midagigi teate! Südamest igasugu info ja abi eest tänades, Markkuse vanemad Marika ja Marek."