VIDEO | Politseinikud kasutasid elektrišoki relva koeral päästmaks naist, keda loom ründas

 (140)

Täna kella 16.40 ajal sai häirekeskus teate, et Tallinnas Tähetorni tänaval asuva eramu aias ründab inimest koer. Kohale jõudnud politseinikud leidsid eest abitus seisundis naise, keda koer endiselt ründas. Koer oli agressiivne ka kohale saabunud politseinike ja kiirabitöötajate suhtes.

„Selleks, et päästa naine ja ühtlasi pääseda talle abi andmiseks ligi, kasutasime koera suhtes taserit. 72-aastane naine toimetati alajahtumise tunnuste ja kehavigastustega haiglasse,“ selgitas Lääne-Harju politseijaoskonna välijuht Allar Lohu. „Tegemist oli naise enda koeraga, kes oli mingil põhjusel muutunud agressiivseks. Koer jäeti pärast elektrišokist taastumist naise lähedaste valvata,“ lisas välijuht.

Delfi lugeja edastas toimetusele kohapealt ka video, kus on näha aia taga luuranud politseinik, kel näib käes olevat ka relv. Lugeja kirjeldas ka seda, et politsei sulges sündmuse ajaks tänava.

"Kiirabi koos politseiga jooksid kanderaamiga hoovi. Teised politseinikud luurasid väljaspool hoovi, relv peos justkui otsiks kedagi ohtlikku," kirjeldas lugeja.