VIDEO ja FOTOD | Merivälja teel põrkasid kokku kaks autot

 (132)

Täna pärastlõunal juhtus Pirita turu juures õnnetus, kui parkimisplatsilt lahkunud autojuht sõitis sisse peateel sõitnud teisele autole. Pärast kokkupõrget tekkis juhtide vahel kaklus, mille asjaolude uurimiseks algatas politsei kriminaalmenetluse.

Täna kella poole kolme paiku sai politsei teate Merivälja teel Pirita turu juures toimunud liiklusõnnetusest. Esialgsetel andmetel ei andnud parkimisplatsilt lahkunud Mazda juht teed Merivälja suunas peateel sõitnud Chrysleri juhile. Õnnetuses keegi autodes olijatest viga ei saanud.

Pärast kokkupõrget tekkis juhtide vahel kaklus, mille asjaolude selgitamiseks algatas politsei kriminaalmenetluse. Pealtnägija sõnul algatas kakluse autojuht, kellele otsa sõideti, kes seejärel ründas autost välja tulnud teist juhti.

Politsei tuletab õnnetuse valguses juhtidele meelde, et kui pole kindel, kas on peatee või kõrvaltee, siis tuleb käituda nii, nagu oleks kõrvalteel ja anda teed teisele sõidukile. Samuti ei tohi roolis tegeleda kõrvaliste asjadega - helistada ilma käed-vabad süsteemita ega saata sõnumeid.