VIDEO ja FOTOD | Männiku karjääri juures sõitis 19-aastane noormees otsa parkivale autole. Juht põgenes ja tabati öösel kodust

 (123)

Esmaspäeval kella 23 ajal teatati häirekeskusele, et sõiduauto Volkswagen sõitis Saku vallas Männiku karjääri lähedal otsa parkivale sõiduautole Mercedes-Benz. Juht põgenes koheselt sündmuskohalt.

Põhja prefektuuri pressiesindaja Kristjan Lukk ütles, et keegi kannatada ei saanud, sest parkivas autos inimesi ei viibinud. Küll aga langesid tee peale mitu puud ning kahjustada sai tänavavalgustus. Päästeametnikud aitasid tee puudest vabastada.

Politseinike saabudes oli Volkswageni juht sündmuskohalt lahkunud ning tema otsimiseks kaasati ka koerapatrull. Sõidukit juhtinud 19-aastane noormees tabati veidi enne kella kolme oma kodust Saku alevikus.

Tabamisel kontrolliti noormehe kainust ning ta ei olnud alkoholi tarvitanud. Kiirabi vaatas ta samuti üle ning hospitaliseerimist mees ei vajanud.

Juhtunu täpsed asjaolud on väljaselgitamisel, kuid esialgsetel andmetel sõidutee ääres parkinud auto reeglite vastu ei eksinud.