VIDEO ja FOTO | Täna hommikul põrkasid Tallinna südalinnas kokku kolm sõidukit, nende hulgas ka minister Ossinovskit sõidutanud auto

 (130)

Täna hommikupoolikul põrkasid Tallinna kesklinnas kokku kolm autot, ühes neist viibis ka tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski.

Täna hommikul kella kümne ajal sai politsei teate, et Viru keskuse ja Kaubamaja ristmikul on kokku põrganud kolm autot. Kuna juhid süüdlase osas kokkuleppele ei jõudnud, siis sõitis sündmuskohale ka politseipatrull.

Liiklusõnnetuses osales ka minister Ossinovskit sõidutanud auto. Sotsiaalministeeriumi kommunikatsiooninõuniku Oskar Lepiku sõnul on ministriga kõik korras ja ta jätkas töösõitu Ida-Virumaale asendusautos.

Keegi õnnetuses kannatada ei saanud.

Oktoobrikuus sattus liiklusõnnetusse ka peaminister Jüri Ratas. "25. oktoobril juhtus liiklusõnnetus Tallinnas Draamateatri juures, kui Pärnu maanteel liikunud PPA sõidukile Audi A8 sõitis külje pealt sisse Georg Otsa tänavalt Pärnu maanteele keeranud sõiduauto Mercedes," ütles Põhja prefektuuri pressiesindaja toona Delfile.