Venemaa Leningradi oblastis kadunud Eesti kodanik on leitud, temaga on kõik korras

 (42)
Anatoli
AnatoliFoto: Foto: erakogu

Venemaa Leningradi oblasti Kingissepa rajooni politsei poole pöördus Eesti kodanik Svetlana, kes teatas oma samuti Eesti kodanikust mehe Anatoli kadumisest, teatas Vene portaal 47news.ru. Delfi toimetusega ühendust võtnud Svetlana teatas täna hiljem, et mehega on kõik korras ja ta on tagasi Eestis.

Anatoli käis Peterburis ja kadus tagasiteel Leningradi oblastis. Pangakaardiga tehtud tehingute järgi kadusid mehe jäljed Kingissepas.

47news.ru teatel pöördus Svetlana Kingissepa politsei poole eile. Tema ettevõtjast mees Anatoli, kes tegeleb reklaamindusega, sõitis 13. detsembril äriasjus Peterburi ega olnud naasnud.

22. detsembril ütles Anatoli telefoni teel naisele, et kavatseb järgmisel päeval tagasi sõita. Pärast seda polnud ta ühendust võtnud ja tema telefon oli olnud väljalülitatud.

„Ma vaatasin tema pangakaarditehinguid – eelviimane kord kasutas ta seda tankimisel Nestes Ivangorodis ja viimane kord millegi pärast Kingissepas. Kus täpselt, pole veel teada, makse ei ole veel läbi läinud. Me elame küllaltki kaua Eestis, sõpru ja semusid tal Venemaal ei ole,” rääkis Svetlana 47news.ru-le.