VAATA: Kurikamaniakist tehti uus pilt

 (86)
VAATA: Kurikamaniakist tehti uus pilt
Politsei foto

Politseil on täiendavate ütluste põhjal valminud kunstniku joonistus Tallinnas Snelli pargis tegutsenud kurikat kasutanud mõrvarist. Uus pilt erineb oluliselt nädal aega tagasi tehtud fotorobotist.

Kurjategija üldkirjeldus ei ole oluliselt muutunud. Politsei andmetel on tegemist 25-35aastase ning 180-185 sentimeetrit pika mehega. Kunstniku joonistusel kujutatud mehe näojooned erinevad aga märgatavalt senisest fotorobotist. Tegemist on erinevate inimeste ütluste põhjal koostatud piltidega ning politseil on alust arvata, et uus joonistus on tegeliku mõrvari näole tunduvalt sarnasem, teatas Põhja politseiprefektuuri pressiesindaja.

Politsei juhib tähelepanu asjaolule, et mees kandis valget nokamütsi, mis võiks olla meeldejäävamaid detaile aitamaks meenutada, kus ja millal taolist meest nähti.

Tänaseks peab politsei vihjete kontrollimise tulemusel tõenäoliseks, et Lepistiku pargis aset leidnud tülitamise juhtumi puhul ei olnud tegemist sama isikuga, kes Snelli tiigi juures ründas kahte naist.

Politsei palub kõigil, kes joonistusel kujutatud valget nokamütsi kandva isiku ära tunnevad või tema asukoha kohta midagi teavad, sellest teada anda. Ühendust saab võtta telefoninumbril 5179643 või politsei lühinumbril 110.