Tallinnas baarist välja visatud purupurjus mees üritas motikaga minema sõita! Hiljem naasis ta valge mikrobussiga

 (11)
Pilt on antud loole illustreeriv!
Pilt on antud loole illustreeriv!Foto: Kiur Kaasik

Eile õhtul märkasid turvaettevõtte G4S turvatöötajad, kuidas Tallinna vanalinna baarist korrarikkumiste tõttu välja saadetud joobetunnustega mees üritas mootorrattaga minema sõita. Teda takistati, ent purjutaja naasis hiljem uuele katsele ning politsei pidas ta kinni.

G4S patrullid said paanikahäire teate vanalinnas asuvasse baari kell 20.46. Nelja minutiga kohale jõudnud turvatöötajad saatsid sealt välja keskealise silmnähtavate joobetunnustega mehe, kes noris baaris tüli ja sõimas teisi külastajaid. Korrarikkuja proovis küll baari tagasi minna, aga turvatöötajad ei lubanud, teatas turvafirma.

Seepeale jalutas mees mootorratta juurde, pani pähe kiivri ja üritas ratast käivitada.

G4S turvatöötajad läksid kohe ratturi juurde ega lubanud tal sõitma hakata. Samuti teavitasid nad juhtunust politseid. Ratta seljas istunud mees küll sõimas ja ähvardas turvatöötajaid, kuid ära sõita tal ei lubatud.

Paari minutiga jõudis sündmuskohale politseipatrull, kes vestles mootorratturiga. Viimane lubas ratta sinnapaika jätta ja jalutas minema.

Kella 23.30 paiku õhtul teatati politseile, et Suur-Karja tänavale sõitis joobes juht valge mikrobussiga. Kaubikut juhtinud mees üritas varem sinna jäetud mootorratast mikrobussi laadida ja kavatses siis sellega ära sõita.

Politseinikud reageerisid sündmuskohale, tuvastasid mehel joobe, mis on väärteo korras karistatav ning ta peeti kinni.