Tallinna ühistransport läheb üle talvisele töökorraldusele

 (11)
Tallinna ühistransport läheb üle talvisele töökorraldusele
Foto: Andres Putting

Alates 1. septembrist alustavad koolibussid ja Tallinna ühistransport läheb üle talvisele töökorraldusele, millega seoses muutuvad kõikide trammide, trollibusside ning enamuse bussiliinide sõiduplaanid.

Alates 1. septembrist alustavad taas tööd suveks suletud ekspressbussiliinid nr 46, 47, 48, 53 ja 56 ning bussiliin nr 22. Trollibussiliinile nr 3 lisatakse sõitjate paremaks teenindamiseks Raja peatus, teatas Raepress.

Bussiliin nr 49 lõpetab talveperioodiks töö nädalavahetustel. Bussiliin nr 59 ei sõida seoses suvitushooaja lõppemisega enam Pikakari randa.
Alates 1. septembrist sõidavad koolibussid igal tööpäeva hommikul neljalt suunalt: Viimsi haigla – Balti jaam, Tammneeme – Balti jaam, Vääna-Jõesuu – Balti jaam ja Tabasalu – Balti jaam.

Seoses Randvere tee rekonstrueerimisega on Randvere aedlinn – Balti jaam koolibussi marsruut pikendatud Tammneeme külla ja sellega seoses on muutunud ka koolibussiliini nimi Tammneeme – Balti jaam. Liinile Tammneeme- Balti jaam on lisandunud ka peatused Lillepi, Maarjamägi ja Lauluväljak.

Koolibusside sõidugraafikutega saab tutvuda Tallinna kodulehel aadressil www.Tallinn.ee

Koolibuss on Tal­linna alg-, põhikoo­li- ning gümnaasiumiõpilaste­le tasuta ja sõita saab õpi­laspileti ettenäitamisel.