Tallinna lähistel põrkasid kokku kaks veokit: üks juhtidest tuli masinast välja lõigata

 (113)
Täiendatud kell 00.05!
Pilt ühest tänasest varasemast avariist.
Pilt ühest tänasest varasemast avariist.Foto: Kaspar Pokk

Politsei vahendab, et neljapäeval veidi enne 19 said nad teate, et Tallinna-Lagedi tee 7. kilomeetril põrkasid kokku kaks veoautot. Teeolud on täna ülikehvad ja avariisid kokku üle 80.

Üks veoauto juhtidest oli autos kinni ning päästjad pidid ta sealt välja lõikama. Politseist kinnitati Delfile, et mees toimetati haiglasse ja tema vigastused on rasked. Teise veoki juht viga ei saanud.

Kuniks politseinikud ja päästjad tegelesid liiklusõnnetuse tagajärgedega, jäi tee mõlemas suunas liiklejatele suletuks. "Palun muutke võimalusel oma teekonna marsruuti," edastas politsei kella 19 paiku. Veidi pärast südaööd kinnitati, et mõlemad sõidusuunad on taas liikluseks avatud.

Vaid paar tundi varem oli selle kohta lähedal juhtunud avarii, kus veok sõitis teelt välja kraavi.

"Täna on Eestis juhtunud mitu korda rohkem õnnetusi kui tavapäraselt. Palume kõigil liiklejatel olla eriti tähelepanelikud ja arvestada, et muutlikud ilmaolud muudavad teed libedaks. Varuge aega, kannatlikkust ja olge liikluses üksteisega arvestavad," teatas politsei.

Teeolud on äärmiselt kehvad. Tavapärastel päevadel on terve ööpäeva peale avariisid umbes veerandsada, neljapäeval aga üle 80.