Tallinna kesklinna poest varastati 10 000 euro väärtuses käekelli

 (5)
Tallinna kesklinna poest varastati 10 000 euro väärtuses käekelli
Foto: Rauno Volmar

Politsei poole pöörduti eile Tallinna kesklinnas Rootsikrantsi tänaval asuvast poest, kuna sealt varastati 10 000 euro väärtuses käekelli.

Peale käekellade teatati eile Tallinna kesklinnas ka sülearvuti, sularaha ja tööriistade vargusest. Rävala puiesteel asuvast majast varastati nimelt sülearvuti ja sularaha, millega tekitati 1400 eurot kahju. Rotermanni tänaval asuvalt ehitusobjektilt varastati tööriistu 7000 euro väärtuses, teatas politsei- ja piirivalveamet.

Põhja prefektuur sai eile teate ka Peetri külast, kus Aruheina teel asuvast majast varastati 3000 euro väärtuses ehitusmaterjale. Elvas Valga maanteel varastati maja hoovist aga sõiduauto BMW, millega tekitati 60 000 eurot kahju. Viljandimaalt sai politsei teate, et Vana-Võidu külas on tungitud garaaži ja varastatud tööriistu ja teisi esemeid, millega on tekitatud kahju 9830 eurot.

Ida-Virumaalt tuli aga teade, et Jõhvi külas Kaasiku tänaval asuva firma territooriumilt varastati umbes 200 kilogrammi metalli ja 25 liitrit diiselkütust. Selle vargusega tekitatud kahju on veel selgitamisel.