Šokis tartlanna: appi! Kaubamaja parklas asunud bussis tegeles väikelapsi jälginud mees eneserahuldamisega

 (14)
Šokis tartlanna: appi! Kaubamaja parklas asunud bussis tegeles väikelapsi jälginud mees eneserahuldamisega
Foto: Andres Putting

Sotsiaalmeedias levis täna väide Tartu kaubamaja parklas lapsi jälgivast ja end samal ajal rahuldavast mehest. Politsei on mehe kinni pidanud.

Noor Tartu naine postitas oma sotsiaalmeedia kontole sõnumi, milles teatas, et "Tartu kaubamaja parklas tüüp onaneerib bussis ja vaatab mänguväljakul lapsi". Kommentaaridele vastates ütles naine, et kutsus kohale ka politsei ning lisas selle tõestuseks ka pildi.

Lõuna prefektuuri pressiesindaja Kerly Peitel ütles Delfile, et politsei pidas mehe kinni ja toimetas ta narkojoobe ekspertiisi.

"Pärast proovi andmist läheb kuni kaks nädalat aega, kuni vastus laekub. Tunnistajate ütlused viitasid, et mees võis tõepoolest avalikus ruumis tegeleda eneserahuldamisega. Politsei on ka varem selle mehega kokku puutunud ning tal on tuvastatud narkojoobe tunnused, mis hilisemalt ekspertiisivastuse laekudes on andnud positiivse vastuse," ütles Peitel.

Et linnaruum oleks kõigile ühtmoodi puhas ebaadekvaatselt käituvatest või teisi häirivatest inimestest, soovitab politsei ka edaspidi viivitamatult kahtlastest isikutest teada anda.