Snelli pargi kurikamaniaki otsingud jätkuvad

 (24)
Snelli sündmuskoht
Foto: Andres Putting

Põhja politseiprefektuuri kinnitusel jätkub uurimine Tallinnas Snelli tiigi pargis tegutsenud mõrtsukast kurikagapeksja tabamiseks aktiivselt.

“Töö jätkub aktiivselt. Paraku pole meil vahepeal kriminaalmenetluse käigus tekkinud infot, mida saaksime avaldada,” selgitas Põhja politseiprefektuuri pressiesindaja Aleksandra Solntseva Delfile.

Pressiesindaja sõnul valmib politseil lähemate päevade jooksul tagaotsitavast vägivallatsejast ka uus fotoroboti pilt. “Millal see täpsemalt valmis saab, pole teada, kuid kindlasti see tehakse,” sõnas Solntseva.

Teadaolevalt on peksja 20–25-aastane mees. Kurjategija on 180–185 sentimeetrit pikk, kõhna kehaehitusega, veidi tõmmu naha ja tumedate juustega. Mees võib kanda valget nokkmütsi ja tumedat jopet.

Kõigil, kes märkasid 23. novembri hommikul Snelli tiigi kandis kirjeldusele vastavat kahtlast meest või kes arvavad, et neil võib olla infot kurjategija isiku kohta, palutakse anda sellest kindlasti teada Põhja prefektuuri isikuvastaste kuritegude talitusele telefoninumbritel 612 4724, 5087443, 612 4379, 5179643 või politsei lühinumbril 110.