Relvastatud rööv Hollandi maamajas, taga otsitakse Eesti numbrimärkidega autosid

 (71)
Relvastatud rööv Hollandi maamajas, taga otsitakse Eesti numbrimärkidega autosid
Delfi Pilt

Hollandis Friisimaal langes kohalik perekond oma kodus röövlite ohvriks. Kohalik politsei otsib taga kahte Eesti numbrimärgiga masinat ning kasutab nende leidmiseks YouTube`i abi.

20. mai hilisõhtul leidis Hollandis Friisimaa provintsis Elsloo linnakeses aset raske kuritegu, kirjutab Eesti Ekspress.

Kella 23 paiku töölt koju saabunud pereisa varitsesid maja juures neli maskides ja relvastatud meest, kes ta läbi peksid ning vastu põrandat viskasid. Ema, kes sel hetkel toas telerit vaatas, võeti kinni ja viidi ülakorrusele.

Maja magamistoast leidsid röövlid pere 12-aastase tütre. Ema ja tütar seoti teibiga kinni ning visati isa juurde vannituppa. Seejärel varastasid mehed majast raha ning lahkusid.

Elsloo politsei on alustanud tulist jahti röövlite tabamiseks, kasutades selleks YouTube`i jaoks tehtud tutvustava videoklipi abi.

Senise uurimise põhjal on kindlaks tehtud, et kurjategijate käsutuses oli kaks Eesti numbrimärkidega autot, üks neist hall Toyota RAV-4 ja teine kuldset värvi Hyundai Sonata.

 Vaata videot
Video vaatamiseks pead omale installeerima Flash Player 8 playeri, mille allalaadimiseks vajuta siia.