REKONSTRUKTSIOON, VIDEO, FOTOD | Jüri Ratase autot rammis Draamateatri juures maastur. Peaminister oli autos, keegi vigastada ei saanud

 (176)

Täna õhtul sattus Draamateatri juures liiklusõnnetusse peaminister Jüri Ratase ametiauto. Jüri Ratase Audile sõitis külje pealt sisse Mercedese maastur, peaminister oli ise autos. Õnnetuses keegi vigastada ei saanud. "Kõik hästi," sõnas peaminister pärast õnnetust Delfile.

"Täna viis minutit enne kella viit toimus liiklusõnnetus Tallinnas Draamateatri juures, kui Pärnu maanteel liikunud PPA sõidukile Audi A8 sõitis külje pealt sisse Georg Otsa tänavalt Pärnu maanteele keeranud sõiduauto Mercedes," ütles Põhja prefektuuri pressiesindaja Delfile.

Pärnu maanteel liikunud Audi näoli oli tegemist PPA isikukaitsemeeskonna autoga, milles viibis peaminister. Keegi liiklusõnnetuses vigastada ei saanud ning kiirabi sündmuskohale ei kutsutud.

Peaministri toimetasid politseiametnikud Stenbocki majja teise sõidukiga.

"Kuigi alarmsõidul olnud PPA sõidukil põlesid vilkurid ja töötas sireen, on alarmsõitu tehes politseiametniku kohustus tagada kõikide liiklejate ohutus," märkis pressiesindaja.

Pärast avariid ei õnnestunud peaministri autot enam käivitada, mistõttu oodati puksiiri.

Õnnetuse tõttu seisis kogu Tondilt kesklinna suunduv trammiliiklus. Nüüdseks on liiklus kesklinnas taastatud.

Vaata videot sündmuskohalt:

Vaata fotosid: