REKONSTRUKTSIOON: Tallinna-Tartu maanteel liiklusõnnetuse tõttu tekkinud ummikus põrkas kokku viis autot

 (43)

Eile pärastlõunal juhtus Tallinna-Tartu maanteel avarii, mis põhjustas ummiku. Ummikus põrkas omakorda kokku viis autot, milles sai viga juuksur ja näitleja Lauri Pedaja.

Esimene õnnetus juhtus Tallinna-Tartu maanteel eile kella 13 paiku, kui Chrysler sõitis pöörama asunud Fordile tagant sisse. Chrysleris sai viga väike poiss, kelle meedikud sündmuskohal üle vaatasid. Õnneks laps haiglaravi ei vajanud, küll aga viidi haiglasse Fordis olnud 30-aastane naine.

Avarii tõttu suleti osaliselt tee, mistõttu oli ummik paratamatu. Kella 15 paiku põrkasid kaks kilomeetrit eelmisest õnnetusest Tartu poole kokku viis ummikule lähenenud sõiduautot.

Tallinna suunas liikunud Subaru rammis Passatit, mis paiskus põllule. Seejärel sõitis Subaru otsa ka Jeepile, mis omakorda paiskus vastu Volkswagen Golfi ja too jällegi vastu Audit. Subaru kaasreisija sai vigastada ja viidi Mustamäe haiglasse. Vigasaanu oli juuksur ja näitleja Lauri Pedaja, kes avariisse sattumisest sotsiaalmeedias teada andis. Subaru, milles mees kaasreisija oli, läheb ilmselt mahakandmisele. Pedaja jäeti ööseks haiglasse jälgimisele.

Maanteeamet teatas kell 17.45, et liiklus on taastatud.