Politsei palub abi arvatava kelmi leidmisel, kes käib nähtamatut liha müümas

 (84)
Täiendatud 17.01 - politsei pidas kelmi kinni!
Politsei palub abi arvatava kelmi leidmisel, kes käib nähtamatut liha müümas
PPA

Põhja prefektuuri Kesklinna politseijaoskond palub abi 1954. aastal sündinud Enn Ristsalu asukoha kindlaks tegemisel, kes politseile teadaolevalt petab inimesi olematu liha müügiga ehk pakub müügiks liha, võtab soovijalt ettemaksu, ning lubab kohe liha tuua, kuid seejärel kaob. Kelmuste toimepanemisel eelistab mees ärikeskusi, haiglaid ja muid suuremaid asutusi üle Eesti.

Mees on umbes 185 cm pikk, keskmise kehaehitusega, kiilaneva peaga ja kannab prille. Viimaste juhtumitel kandis ta sama riietust, mis fotol ehk musta värvi nahktagi, teksapükse ja nokkmütsi. Mees kõneleb eesti keeles.

Politsei on kontrollinud mehe võimalikke elu- ja viibimispaiku, kuid meest pole leitud. Üldjuhul avastavad ohvrid kelmuse alles pärast mehe lahkumist.

Palume inimestel, kellel on mehe asukoha või kelmuste kohta informatsiooni võtta ühendust 612 4153 või kristel.proos@politsei.ee.

17. jaanuaril teatas politsei, et kelm peeti kinni. Politsei palub inimestel, kellel on mehe kohta pretensioone, lähimasse politseijaoskonda.