Politsei otsib isikuvastases kuriteos süüdistatavat 46-aastast Erikut

 (19)
Erik
ErikFoto: Politsei

Põhja prefektuuri kriminaalbüroo uurijad otsivad 46-aastast Erikut. Meest süüdistatakse 2016. aasta juulis Tallinnas toime pandud isikuvastases kuriteos. Mees ei ilmu kohtusse ning politsei palub avalikkuse abi tema asukoha välja selgitamisel.

Eeluurimisel kogutud info järgi tarbis Erik koos tuttavatega 2016. aasta juulis Tallinnas Kitsekülas asuvas korteris alkoholi. Selle käigus tekkinud konflikt eskaleerus füüsiliseks ning esitatud süüdistuse järgi peksid Erik ning 35-aastane Ingvar kannatanut, 35-aastast meest. Mõni aeg hiljem pidasid politseinikud Eriku ja Ingvari kinni. Ingvar võeti kohtu loal vahi alla, Erik viibis eeluurimise ajal vabaduses.

„Nüüd peab Erik astuma kohtu ette, kuid mees on asunud oma asukohta varjama. Meile teadaolevalt võib ta viibida tuttavate juures Tallinnas või mujal Eestis,“ ütles Põhja prefektuuri kriminaalbüroo talituse juht Roger Kumm.

Erik on tugevama kehaehitusega ja umbes 192 cm pikk. Politsei palub kõigil, kes omavad infot tema asukoha kohta, anda sellest teada Põhja prefektuuri kriminaalbüroo telefoninumbril 5883 6465.