Politsei otsib 39-aastast kadunud Kristjan Meelist, kes lahkus oma kodust Raasikul

Kristjan Meelis on leitud!
Politsei otsib 39-aastast kadunud Kristjan Meelist, kes lahkus oma kodust Raasikul
Kadunud Kristjan MeelisPPA

Kristjan Meelis lahkus oma elukohast Raasiku alevikus eile hommikul kella 8 paiku ning lähedastel pole õnnestunud temaga senini ühendust saada.

Viimati nähti Kristjan Meelist eile hommikul Raasiku rongijaamas ja Raasiku Konsumi juures. Kristjan Meelis on võrdlemisi eraklik, kuid võib inimestega erandjuhtudel siiski kontakti võtta.

Kristjan Meelis on 185 cm pikk ja keskmise kehaehitusega. Tal on pisut lokkis tumedad juuksed ning väike habe. Seljas oli mehel pruuni värvi jope, tumedad triipudega dressipüksid ning tumedad jalatsid. Mehel ei ole kaasas dokumente ega mobiiltelefoni.

Info mehe kadumisest on edastatud patrullidele ning samuti on kontrollitud, ega mees ei viibi mõnes haiglas. Mees võis minna rongi peale, kuid nii lähedastel kui politseinikel puudub info, kuhu mees suunduda võiks.

Palume kõigil, kes meest näinud, helistada hädaabinumbril 112.

Politsei andis teada, et mees leiti üles. "Tähelepanelik kaaskodanik andis teada, et märkas Kristjan Meelist Tallinna kesklinnas asuvas kaubanduskeskuses. Mees toimetatakse tervisekontrolliks haiglasse ja seejärel koju," andis teada politsei valvepressiesindaja.

Politsei tänab kõiki, kes infot levitasid ning oma tähelepanekutest hädaabinumbrile teada andsid.