PARDAKAAMERA VIDEO | Arutud kihutajad pole kuskile kadunud: maasturimees proovis eile keset liiklust ralliässa mängida

 (368)

Liiklusjärelevalvekeskus jagas videot eile Tallinna tänavail juhtunust, kus musta maasturiga sõitnud juht hiilgas oma puudulike sõiduoskustega.

Lähiaja sündmused liikluses peaks olema liiklusjärelevalvekeskuse teatel piisavalt tõsised, et igal liiklejal oli põhjust oma liikluskäitumist hinnata.

"Kahjuks mitte kõik liiklejad ei ole järeldusi teinud. Eile õhtul käis Liiklusjärelevalvekeskuse patrull lahendamas liiklusõnnetust, milles aitas selgust tuua samas suunas liikunud sõiduki kaamerasalvestis," teatas keskus.

"Salvestiselt nähtuv ja õnnetuse osapoolte käitumine sündmuskohal andsid aluse arvata, et tegemist oli tuttavatega. Avalik tee ei ole koht, kus omavahel sõiduoskust proovile panna. Sellise teoga seatakse lisaks endale ohtu ka kaasliiklejad. Ka väike viga võib viia väga raskete tagajärgedeni," manitseb keskus.

"Õnneks piirdusid sellel korral liiklusõnnetuse tagajärjed vaid varalise kahjuga ja edasi tegeleb asjaga kindlustus, kuid salvestiselt nähtuv peaks olema hea näide sellest, kui vähe on vaja õnnetuse toimumiseks. Õpi teiste, mitte enda vigadest," teatas keskus.