ÕNNELIK ÕNNETUS: Puiduveokilt lennanud ratas lõikas Chryslerilt katuse, veok süttis põlema, keegi vigastada ei saanud

 (116)
FOTOD SÜNDMUSKOHALT

Täna õhtul juhtus Tartumaal Elva lähistel harukordselt õnnelik liiklusõnnetus, mille tõttu on aga liiklus Jõhvi-Tartu-Valga maanteel häiritud.

Täna õhtul kell 18.21 sai häirekeskus teate liiklusõnnetusest Jõhvi-Tartu-Valga maantee 162. kilomeetril, kus esialgsetel andmetel Tartust Rõngu poole liikunud puidukoormaga veokil DAF tulid tagumiselt veosillalt rattad alt ära. Üks äratulnud ratas veeres otsa vastutulevale sõidukile Chrysler selliselt, et sõiduauto sai olulisi kahjustusi ja rehv „lõikas“ katuse sõidukilt pealt ära. Ratas kahjustas kergemalt ka teist vastutulnud sõidukit Volkswagen, ütles Delfile Lõuna prefektuuri pressiesindaja Maria Gonjak.

Chrysleris viibinud naise kontrollisid meedikud kohapeal üle ja osutasid esmaabi, olulisi vigastusi tal ei tuvastatud. Õnnetuse toimumise hetkel veok süttis ning päästeametnikud kõrvaldasid tulekolde enne, kui see olulist kahju jõudis tekitada.

Sündmuskohal on üks sõidusuund liikluseks suletud ja jääb suletuks nii tänaseks õhtuks-ööks kui ka homseks hommikuks. Hetkel on politsei kohapeal liiklust reguleerimas.

Maanteeamet paigaldab kohapeale vastavad märgid, et liiklus teise sõidusuuna kaudu sujuks.