Odessa portaalid: hukkunud Viljandi meeste toast leiti kristalset ainet, toruks keeratud kupüüre, tühje ravimilehti

 (148)
DELFI FOTOD: hotellist ja meeste peopaigaks olnud ööklubist!
Odessa Ukraina, hukkunud Viljandi mehed
Odessa Ukraina, hukkunud Viljandi mehedFoto: Alexander Gimanov

Meeste poolt elupaigaks renditud kõrghoone 21. korruse korterist leiti lisaks mitu pudelit õlut ja vahuveini. Delfi fotograaf Odessas jäädvustas peatuspaigaks olnud hoones ööklubi käepaelu, kus mehed olevat enne saatuslikke samme pidutsenud.

Mitu Ukraina kuurortlinna Odessa veebiväljaannet on nüüdseks saanud kohalikult politseilt lisainfot Viljandist pärit kahele noormehele surmavalt ja kolmandale haiglasse toimetamisega lõppenud sündmuste kohta.

Odessa uudisteportaal Vgorode.ua teatab, et laupäeval linna saabunud meeste kehad leiti minihotellist eile päeval. Politsei allikate poolt loetletud ööbimispaigast leitud traagilise lõpuga sündmusteni viinud esemete loetelu on karm.

„Hukkunute toast leidsid politseinikud mitu pudelit õlut ja vahuveini, lisaks paki valget värvi kristalset ainet, toruks keeratud kupüüre, millel olid selle sama aine jäägid ja mitu tühja tugevatoimelise ravimi lehte,” vahendas vgorode.ua.

Täna külastas Delfi fotograaf meeste peatuspaigaks olnud kõrget elumaja, mille 21. korrusel asub minihotell, kus ööbiti. Maja metallpiiretelt võis leida ööklubi ITAKA käepaelu, kus kohalike allikate sõnul olevat Viljandist pärit mehed enne saatuslikke hetki veel pidutsenud.

Odessa Ukraina, hukkunud Viljandi mehed Foto: Alexander Gimanov
Seotud lood:

Nädalavahetusel kahe Eesti mehe surma ja kolmanda haiglasse sattumisega päädinud traagiline sündmuste ahel võis Delfile teadaolevalt alata Odessa peenest ööklubist nimega Itaka, mis asub populaarses Arkadia rannapiirkonnas.

Delfi allikad Odessas viitasid, et Eestist pärit mehed, kellega õnnetus juhtus, läksid pidutsema ööklubisse Itaka.

Delfile teadaolevalt on hukkunud meeste näol on tegemist Allar Hanssoni ja Einar Kerneriga. Haiglasse sattus Kalmer Kurg, kes on teadaolevalt raskes seisundis.

Hanssonit on varem karistatud kokaiini ebaseadusliku käitlemise eest tingimisi vangistusega. Kurg on olnud kohtu all seoses käibemaksupettusega. Kerneril teadaolevat kriminaalset minevikku ei ole.