Liikluses sai viga viis inimest; vahele jäi 20 napsitanud juhti

 (2)
Liikluses sai viga viis inimest; vahele jäi 20 napsitanud juhti
Tallinn, Suur-Karja ja Pärnu maantee ristmik (Google Mapsi ekraanitõmmis)

Korravalvurid tabasid 10. aprillil Eesti teedel 20 alkoholi tarvitanud juhti. Ärandatud ja leitud sõidukite kohta teateid polnud.

Juhtus kolm liiklusõnnetust, neis sai kannatada kokku viis inimest.

Kell 10.26 juhtus õnnetus Põlvamaal Räpina vallas Võru-Räpina maantee 27. kilomeetril.

49-aastane mees kaotas kerghaagisega autot Mercedes-Benz E 220 CDI juhtides selle üle kontrolli ja sõitis paremale teelt välja kraavi.

Juht viidi Lõuna-Eesti haiglasse kontrolli. Haagisel oli lauakoorem, mis esialgsetel andmetel ei olnud koormarihmaga kinnitatud. Täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Kell 15.45 juhtus õnnetus Ida-Virumaal Jõhvis Rakvere tn 9 juures.

Seni tuvastamata juht tuvastamata sõiduki roolis ei andnud teed peatusest välja sõitnud liinibussile Irisbus Crossway, mida juhtis 58-aastane mees.

Kokkupõrke vältimiseks järsult pidurdanud bussis kukkusid reisijad. Kolm kukkunud reisijat, 85-aastane naine, 65-aastane naine ja 63-aastane naine, viidi Ida-Viru Keskhaiglasse tervisekontrolli.

Kell 22.13 juhtus õnnetus Tallinnas Suur-Karja tn ja Pärnu mnt ristmikul.

Alkoholijoobes jalgrattur, 17-aastane noormees, sõitis ette linnaliinibussile Man Lions City, mida juhtis 59-aastane mees. Jalgrattur viidi Ida-Tallinna Keskhaiglasse.

Politsei soovitab hakata rehvivahetusele mõtlema. Suverehvid tuleks kasutusele võtta siis, kui käes on püsivad plusskraadid. Naastrehvide kasutamine on lubatud kuni 1. maini.