Leningradi oblastis hukkus Lux Expressi Peterburi-Tallinna bussi ette astunud mees

 (11)
Leningradi oblastis hukkus Lux Expressi Peterburi-Tallinna bussi ette astunud mees
Foto: «Дорожный инспектор» / vk.com/dorinspb

Peterburi uudisteportaal Fontanka teatas, et kolmapäeval kohaliku aja järgi kell 22.55 jäi Leningradi oblasti Lomonossovi rajoonis Kipeni ja Gluhhovo asulate vahel Peterburist väljunud Lux Expressi bussi alla mees, kes hukkus.

Fontanka teatel väljus buss Peterburist kell 22 ja oli teel Tallinna. Seda juhtis Fontanka andmetel 29-aastane Eesti kodanik, kes elab Narvas. Juhistaaži on tal 11 aastat.

Õnnetus juhtus maantee 47. kilomeetril. Selleks mitte ettenähtud kohas astus teele väljanägemise poolest umbes 50-aastane mees tumedates riietes ilma helkurita. Lux Expressi teatel oli õnnetuse hetkel tugev tuul ja sadas vihma.

Ettevõte uurib juhtunu asjaolusid. Juhil on tööks vastav kategooria ja õnnetuse hetkel oli ta kaine, teatas Lux Express Fontankale.

Reisijad bussis kannatada ei saanud. Nad viidi Tallinna tänu teise firma bussijuhtidele.

„Selline õnnetusjuhtum on suur läbielamine kõigile, nii hukkunu lähedastele kui ka juhile ja reisijatele,” ütles Lux Expressi juhatuse liige Janno Ritsberg. „Me väljendame kaastunnet hukkunu lähedastele ja vabandame reisijate ees ebameeldivuste eest.”